Profesionālās pilnveides kursi gidiem „Ebreju tradīcijas, vēsture un kultūras mantojums Latvijā un Rīgā”

17.01.2017

Profesionālās pilnveides kursi gidiem

„Ebreju tradīcijas, vēsture un kultūras mantojums Latvijā un Rīgā”

8 nodarbības 2017. gada februārī-aprīlī.

Rīgas Ebreju kopiena un muzejs „Ebreji Latvijā” piedāvā profesionālās pilnveides kursus gidiem, tūru organizētājiem, tūrisma informācijas centra darbiniekiem, ceļojuma biroju darbiniekiem un visiem interesentiem „Ebreju tradīcijas, vēsture un kultūras mantojums Latvijā un Rīgā”.

• Kursu sastāvs un pasniedzēji

Kursi sastāv no divām daļām “Ebreju tradīcijas” un „Ebreju vēsture un kultūras mantojums Latvijā un Rīgā”, kas kopā veido 8 nodarbības – lekcijas un ekskursijas. Visas nodarbības vadīs labākie nozares speciālisti, vēsturnieki, Latvijas Universitātes pasniedzēji, muzeja „Ebreji Latvijā” un Rīgas Ebreju kopienas darbinieki. Nodarbībās tiks izplātīti tematiskie materiāli un nepieciešama literatūra.

• Valoda

Nodarbības notiks divās plūsmās, latviešu plūsmā visas nodarbības notiks latviešu valodā.

• Laiki un vieta

Nodarbību lekcijas notiek 2017.g. 19.februārī – 1.aprīlī Rīgas Ebreju kopienā, muzejā „Ebreji Latvijā”, Skolas ielā 6, Rīgā, dažas ekskursijas notiek ārpus muzeja telpā. Nodarbības notiek 1-2 reizes nedēļā.

• Maksa

Maksa par visu kursu 80 EUR. Būs iespēja piedalīties arī atsevišķās nodarbībās par atsevišķo maksu: viena lekcija – 8 EUR, viena ekskursija: 12 EUR, autobusa ekskursija: 20 EUR. Samaksa notiek ar pārskaitīju pēc izsniegta rēķina.

• Ieguvumi

Par dalību kursos klausītāji saņems sertifikātus. Pēc kursu beigām muzejs „Ebreji Latvijā” sadarbosies ar kursu dalībniekiem, piedāvājot vadīt ekskursijas muzejā un rekomendējot ekskursijām pa Rīgu.

• Reģistrācija, informācija un kontakti

Vairāk informācijas un pierakstīšanās pa e-pastu: info@ebrejumuzejs.lv