Muzejs ver durvis apmeklētājiem no 1.jūnija

30.05.2020

Muzejs ir pieejams apmeklētājiem no 1. jūnija līdzšinējos darba laikos (no svētdienas līdz ceturtdienai no 11.00 līdz 17.00, piektdiena un sestdiena - brīvdienas).

Laipni lūdzam!

Tomēr aicinām ievērot dažādus drošības pasākumus:

– Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija!

– Muzejs ir atvērts tikai individuālajiem apmeklētājiem un apmeklētāju grupām (vienas mājsaimniecības locekļiem), saskaņā ar spēkā esošajiem noteikumiem par pulcēšanos un publiskajiem pasākumiem. Vienlaikums muzeja telpās drīkst uzturēties ne vairāk kā 25 personas.

– Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem, sekot informācijai vizuālajās norādēs, kā arī ievērot muzeja personāla norādījumus

Image may contain: text